Dukovany 227, PSČ: 675 56, ČR
MOBIL: 777 554 561
enecos@enecos.cz

O nás

CO JE FIRMA ENECOS:

Firma ENECOS, s.r.o. vznikla po privatizaci údržby systémů kontroly a řízení na JE Dukovany. Název firmy vznikl spojením počátečních písmen anglických názvů hlavních oborů činností EN(energie), ECO(ecologic-ekologických) a S(sources-zdrojů). Většina pracovníků firmy má několikaleté zkušenosti s údržbou a provozem zařízení měření a regulace, systémem kontroly a řízení právě na jaderné elektrárně.

Předmět činnosti společnosti ENECOS:

Naše firma se orientuje na ekologické zdroje energie a vše co s nimi souvisí, především systémy kontroly a řízení (SKŘ). Největší objem naší činnosti představuje řízení vodních elektráren, energetických hospodářství průmyslových podniků, kotelen a jiných zařízení. Mimo uvedené oblasti naší hlavní působnosti provozujeme televizní kabelové rozvody a internetové sítě.

 

 

 

Co Vám můžeme nabídnout:

  • APLIKACE ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ, ELEKTROMONTÁŽE –
   Provádíme projekty, montáže a revize zařízení elektro, měření a regulace, SKŘ.
  • ENERGETICKÉ ZDROJE – KONZULTACE, SERVIS
   Vodní elektrárny, solární elektrárny, větrné elektrárny a další energetické zdroje. Zhodnocení záměru, zajištění realizace.
  • NÁVRHY A STUDIE (VOLBA OPTIMÁLNÍHO TEPELNÉHO ZDROJE)
   Zpracujeme studii, navrhneme optimální způsob vytápění, ekonomické zhodnocení, návrhy úsporných opatření, návratnost investic, zajistíme realizaci.